Jak žehlit

Jak žehlit steamery série J

Každý majitel čistírny vám řekne že pára je nejšetrnější a nejbezpečnější metoda jak nejlépe vyžehlit pomačkané oděvy. Pára proniká přes vlákna, která uvolňuje a tím se pomačkaná látka vyrovnává. Tato jemná napařovací metoda chrání materiály a prodlužuje jejich životnost.

Steamerem jiffy můžete snadno vyžehlit oděvy, ubrusy, závěsy.

Následující informace vám pomohou s prvním žehlením steamerem. Pod každým produktem také naleznete krátká videa jak žehlit jiffysteamery.
Zde je několik z mnoha NEŽ VYRAZÍTE DO PRÁCE > JAK ŽEHLIT HALENKU > JAK NA KALHOTY > KOŠILI 

jak-zehlit-postup-1

Při žehlení steamerem přejíždějte lehce po materiálu, čím pomaleji budete žehlit tím větší bude účinost parní hlavice na materiál, uvidíte že můžete žehlit poměrně svižně a materiál se bude vyrovnávat. Vlákna látky se dokonale vyrovnají také po vyschnutí páry cca 2-4 minuty.

Některé oděvy je vhodné žehlit zevnitř, pára tak prochází dokonale přes látku a tím jí vyrovnává (pozor na nahromadění horké páry uvnitř oděvu)

jak-zehlit-postup-3-smalljak-zehlit-postup-2-small 

Vždy používejte steamer tak aby mohla pára volně vycházet z napařovací hlavice, žehlíteli nízko nad zemí může v prohnuté hadici kondenzovat pára a prskat horkou vodu, v tom případě zvednete hadici do výšky, tím voda odteče zpět do steameru.

V ideálním případě např. kalhoty zavěste do skříně a steamer odsuňte od sebe aby se hadice natáhla a nebyla prohnutá, tak nebude pára kondenzovat ani při žehlení v nižší poloze.