Jak žehlit

Jak žehlit steamery série J

Každý majitel čistírny vám řekne že pára je nejšetrnější a nejbezpečnější metoda jak nejlépe vyžehlit pomačkané oděvy. Pára proniká přes vlákna, která uvolňuje a tím se pomačkaná látka vyrovnává. Tato jemná napařovací metoda chrání materiály a prodlužuje jejich životnost.

Steamerem jiffy můžete snadno vyžehlit oděvy, ubrusy, závěsy.

Následující informace vám pomohou s prvním žehlením steamerem. Pod každým produktem také naleznete krátká videa jak žehlit jiffysteamery.
Zde je několik z mnoha NEŽ VYRAZÍTE DO PRÁCE > JAK ŽEHLIT HALENKU > JAK NA KALHOTY > KOŠILI 

jak-zehlit-postup-1

Při žehlení steamerem přejíždějte lehce po materiálu, čím pomaleji budete žehlit tím větší bude účinost parní hlavice na materiál, uvidíte že můžete žehlit poměrně svižně a materiál se bude vyrovnávat. Vlákna látky se dokonale vyrovnají také po vyschnutí páry cca 2-4 minuty.

Některé oděvy je vhodné žehlit zevnitř, pára tak prochází dokonale přes látku a tím jí vyrovnává (pozor na nahromadění horké páry uvnitř oděvu)

jak-zehlit-postup-3-smalljak-zehlit-postup-2-small 

Vždy používejte steamer tak aby mohla pára volně vycházet z napařovací hlavice, žehlíteli nízko nad zemí může v prohnuté hadici kondenzovat pára a prskat horkou vodu, v tom případě zvednete hadici do výšky, tím voda odteče zpět do steameru.

V ideálním případě např. kalhoty zavěste do skříně a steamer odsuňte od sebe aby se hadice natáhla a nebyla prohnutá, tak nebude pára kondenzovat ani při žehlení v nižší poloze.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení