Udržitelnost

UDRŽITELNOST VÝROBKŮ JIFFY STERAMER

Co to znamená? 

Když mluvíme o udržitelnosti výrobků, mluvíme o jejich dopadu na životní prostředí a lidi, kteří je vyrábějí, manipulují s nimi, přepravují je, prodávají je – a kupují je! Proto vyrábíme naše steamery odpovědně a s ohledem na naši planetu a lidi, kteří jsou zapojení do životního cyklu výrobku. 

Pro vás je také opravdu důležité vědět co nejvíce o výrobcích, které kupujete, abyste se mohli rozhodovat informovaně a být si jistí, že věci, které vlastníte, byly vytvořeny odpovědně a s ohledem na udržitelnost. 

Životnost produktů: naše výrobky mají naprosto výjimečnou životnost. Jejich opravitelnost je 10 - 30 let . Již od roku 1940 pracujeme na tom aby Jiffy steamery sloužili našim zákazníkům co možná nejdéle, a s tím jde udržitelnost ruku v ruce u nás již 80 let.

Opravitelnost: Steamery serie J dokážeme opravit i za 30 let, topná tělesa dokážeme repasovat a znovu namontovat do vašeho steameru, neopravitelné díly tvoří pouhých 15% steameru,  tyto neopravitelné díly dokážeme z 98% recyklovat.

Jiffy Steamery dokáží ekologicky: likvidovat viry, bakterie, roztoče  při úklidu,  dokáže žehlit oděvy, odstranit polepy z automobilů a to vše pouhou horkou párou tedy obyčejnou vodou z vodovodu bez použití jaké kolo chemie.

Výběr materiálů: při výrobě jiffy steamerů se soustředíme na výběr materiálů s nízkým negativní vlivem na životní prostředí, používáme ty nejkvalitnější materiály.

Optimalizace spotřeby materiálu : v naší továrně jsme zvýšili od roku 2007  recyklaci materiálů jako je mosaz, měď, hliník, nerezová ocel, železo, kancelářský papír, vlnitý papír a všechny plasty o neuvěřitelných 37% a to zdaleka nekončíme a pracujeme stále na efektivitě a úspoře spotřeby materiálů v naší výrobě.

Doprava: Jiffy steamer a jejich díly se vyrábí v naší továrně v Tennessee již 80 let

minimalizujeme tak náklady na dopravu dílu při výrobě. Naše steamery putují z továrny přímo do našeho skladu v České republice a dále k zákazníkům po celé Evropě bez dalších meziskladů.

Férové pracovní podmínky: jsou u nás samozřejmostí v naší továrně pracují zaměstnanci i několik generací stále zůstáváme jednou rodinnou.

Podpora a společnosti: již od roku 2007 vyrábí jiffy steamer Pink kolekci steamerů ze které daruje 10% na podporu léčby a vyšetření rakoviny prsu pro Obion County Cancer Agency.¨

Likvidace výrobků : rozhodnete li se že jiffy steamer již nechcete používat ani opravit, na naše náklady Váš steamer vyzvedneme kdekoli v EU a postaráme o co nejefektivnější recyklaci v našem servisním středisku.

Věříme, že transparentnost – jasnost a otevřenost – informací o tom, jak a kde se naše výrobky vyrábějí, významně napomáhá tomu, abychom jednali stále udržitelněji. Čím více sdílíme, tím více se učíme, a tím lépe můžeme identifikovat oblasti, na které je třeba se zaměřovat. Pro vás je také opravdu důležité vědět co nejvíce o výrobcích, které kupujete, abyste se mohli rozhodovat informovaně a být si jistí, že věci, které vlastníte, byly vytvořeny odpovědně a s ohledem na udržitelnost.