Udržitelnost

UDRŽITELNOST VÝROBKŮ JIFFY STERAMER

Co to znamená? 

Když mluvíme o udržitelnosti výrobků, mluvíme o jejich dopadu na životní prostředí a lidi, kteří je vyrábějí, manipulují s nimi, přepravují je, prodávají je – a kupují je! Proto vyrábíme naše steamery odpovědně a s ohledem na naši planetu a lidi, kteří jsou zapojení do životního cyklu výrobku. 

Pro vás je také opravdu důležité vědět co nejvíce o výrobcích, které kupujete, abyste se mohli rozhodovat informovaně a být si jistí, že věci, které vlastníte, byly vytvořeny odpovědně a s ohledem na udržitelnost. 

Životnost produktů: naše výrobky mají naprosto výjimečnou životnost. Jejich opravitelnost je 10 - 30 let . Již od roku 1940 pracujeme na tom aby Jiffy steamery sloužili našim zákazníkům co možná nejdéle, a s tím jde udržitelnost ruku v ruce u nás již 90 let.

Opravitelnost: Steamery serie J dokážeme opravit i za 30 let, topná tělesa dokážeme repasovat a znovu namontovat do vašeho steameru, neopravitelné díly tvoří pouhých 15% steameru,  tyto neopravitelné díly dokážeme z 98% recyklovat.

Jiffy Steamery dokáží ekologicky: likvidovat viry, bakterie, roztoče  při úklidu,  dokáže žehlit oděvy, odstranit polepy z automobilů a to vše pouhou horkou párou tedy obyčejnou vodou z vodovodu bez použití jaké kolo chemie.

Výběr materiálů: při výrobě jiffy steamerů se soustředíme na výběr materiálů s nízkým negativní vlivem na životní prostředí, používáme ty nejkvalitnější materiály.

Optimalizace spotřeby materiálu : v naší továrně jsme zvýšili od roku 2007  recyklaci materiálů jako je mosaz, měď, hliník, nerezová ocel, železo, kancelářský papír, vlnitý papír a všechny plasty o neuvěřitelných 37% a to zdaleka nekončíme a pracujeme stále na efektivitě a úspoře spotřeby materiálů v naší výrobě.

Doprava: Jiffy steamer a jejich díly se vyrábí v naší továrně v Tennessee již 80 let

minimalizujeme tak náklady na dopravu dílu při výrobě. Naše steamery putují z továrny přímo do našeho skladu v České republice a dále k zákazníkům po celé Evropě bez dalších meziskladů.

Férové pracovní podmínky: jsou u nás samozřejmostí v naší továrně pracují zaměstnanci i několik generací stále zůstáváme jednou rodinnou.

Podpora a společnosti: již od roku 2007 vyrábí jiffy steamer Pink kolekci steamerů ze které daruje 10% na podporu léčby a vyšetření rakoviny prsu pro Obion County Cancer Agency.¨

Likvidace výrobků : rozhodnete li se že jiffy steamer již nechcete používat ani opravit, na naše náklady Váš steamer vyzvedneme kdekoli v EU a postaráme o co nejefektivnější recyklaci v našem servisním středisku.

Věříme, že transparentnost – jasnost a otevřenost – informací o tom, jak a kde se naše výrobky vyrábějí, významně napomáhá tomu, abychom jednali stále udržitelněji. Čím více sdílíme, tím více se učíme, a tím lépe můžeme identifikovat oblasti, na které je třeba se zaměřovat. Pro vás je také opravdu důležité vědět co nejvíce o výrobcích, které kupujete, abyste se mohli rozhodovat informovaně a být si jistí, že věci, které vlastníte, byly vytvořeny odpovědně a s ohledem na udržitelnost. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení