Udržitelnost

UDRŽITELNOST VÝROBKŮ JIFFY STEAMER

Co to znamená? 

Když mluvíme o udržitelnosti výrobků, mluvíme o jejich dopadu na životní prostředí a lidi, kteří je vyrábějí, manipulují s nimi, přepravují je, prodávají je – a kupují je! Proto vyrábíme naše steamery odpovědně a s ohledem na naši planetu a lidi, kteří jsou zapojení do životního cyklu výrobku. 

Věříme, že transparentnost – jasnost a otevřenost – informací o tom, jak a kde se naše výrobky vyrábějí, významně napomáhá tomu, abychom jednali stále udržitelněji. Čím více sdílíme, tím více se učíme, a tím lépe můžeme identifikovat oblasti, na které je třeba se zaměřovat. Pro vás je také opravdu důležité vědět co nejvíce o výrobcích, které kupujete, abyste se mohli rozhodovat informovaně a být si jistí, že věci, které vlastníte, byly vytvořeny odpovědně a s ohledem na udržitelnost.

ŽIVOTNOST: naše výrobky mají naprosto výjimečnou životnost. Jejich opravitelnost je 15 - 30 let. Již od roku 1940 pracujeme na tom, aby Jiffy Steamery sloužili našim zákazníkům co možná nejdéle, a s tím jde udržitelnost ruku v ruce u nás již 80 let.

OPRAVITELNOST: Steamery serie J dokážeme opravit i za 30 let, topná tělesa dokážeme repasovat a znovu namontovat do vašeho steameru díky perfektnímu servisu. Neopravitelné díly tvoří pouhých 15% steameru a tyto neopravitelné díly dokážeme z 98% recyklovat.

EKOLOGIEpři výrobě Jiffy Steamerů se soustředíme na výběr materiálů s nízkým negativní vlivem na životní prostředí. Jiffy Steamery navíc umí ekologicky likvidovat viry, bakterie a roztoče. Dokáží žehlit oděvy, odstranit polepy z automobilů a to vše pouhou horkou párou bez použití jakékoliv chemie.

RECYKLACE: v naší továrně jsme zvýšili od roku 2007 recyklaci materiálů jako je mosaz, měď, hliník, nerezová ocel, železo, kancelářský papír, vlnitý papír a všechny plasty o neuvěřitelných 37% a to zdaleka nekončíme. Stále pracujeme na efektivitě a úspoře spotřeby materiálů v naší výrobě. Navíc rozhodnete-li se že Jiffy Steamer již nechcete používat ani opravit, na naše náklady Váš steamer vyzvedneme kdekoli v EU, a postaráme o co nejefektivnější recyklaci v našem servisním středisku.

DOPRAVA: Jiffy steamer a jejich díly se vyrábí v naší továrně v Tennessee již 80 let. Minimalizujeme tak náklady na dopravu dílů při výrobě. Naše steamery putují z továrny přímo do našeho skladu v České republice a dále k zákazníkům po celé Evropě bez dalších meziskladů.

FÉROVÉ PRACOVNÍ PODMÍNKY: jsou u nás samozřejmostí. V naší továrně pracují zaměstnanci i několik generací, stále zůstáváme jednou rodinou.

CHARITA: již od roku 2007 vyrábí Jiffy Steamer Pink kolekci steamerůze které daruje 10% na podporu léčby a vyšetření rakoviny prsu pro Obion County Cancer Agency.