Žehlení vs napařování

Napařování vs žehlení

Vaše oděvy jsou investice. Je tedy třeba použít nejšetrnější a nejbezpečnější způsob ošetření vašeho oblečení. Chcete-li zjistit jaká metoda je nejvhodnější v péči o veškeré tkaniny? Napařování a žehlení bylo porovnáno jednoduchým testem na dvou identických vzorcích 14,5 cm x 14,5 cm černé vlny.

Vzorek 'A' byl po jednu minutu žehlen parou steamerem jiffy.

Vzorek 'B' byl po jednu minutu žehlen klasickou žehličkou na doporučené nastavení teploty. Poté jsme v označených pytlích předložili vzorky mva scientific consultants v norcross, georgia, u.s.a. Pro podrobné zvětšení. Elektronový mikroskop ukázal k jakému poškození může dojít.

Vzorek A žehleno steamerem Jiffy

zehleno_parou_jiffy_steamer-2

Vzorek B žehleno žehličkou

Snímek obrazovky 2018-04-25 v 19.54.27        Snímek obrazovky 2018-04-25 v 19.54.16

Na fotografiích můžete snadno porovnat působení steameru Jiffy vs klasické žehličky:

Vlákna na vzorku "A" jsou v perfektním stavu, vzhledem k jemné povaze páry.

Vlákna ve vzorku "B" jsou poškozená a to již při první aplikaci horké žehlící plochy žehličky.

Na rozdíl od žehlení, pára obalí vlákna vodou a tím se vlákno uvolní a vyrovná, kdežto žehlička vlákna spíše lisuje. Nyní když jste se blíže podívali na rozdíl v péči o váš oděv, použijte to co používají profesionálové v obchodech kde oděvy nakupujete - Jiffy Steamer!

Navíc k žehlení steamerem nepotřebujete žehlící prkno, šetříte tedy svůj čas i prostor, steamer stačí jen zapnout a za 2,5 minuty můžete žehlit velice efektivně ,rychle a hlavně šetrně k vašim oděvům.myslíte, že většina prodejen žehlí klasickou žehličkou? Nikoliv, je to totiž neefektivní pomalé a navíc u mnoha materiálů náchylné k poškození a to určitě nikdo z prodejců nechce, poničit vzhled oděvu ještě než vám jej prodá. Zeptejte se příště až budete nakupovat ve vašem oblíbeném obchodě čím žehlí a určitě vás nepřekvapí že párou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení